Kalite PolitikamızPROJE ve MÜHENDISLIK:
 
Doruk Su arıtma, Teknolojik gelismeleri yakindan takip eden firmamiz, çevre teknolojileri alaninda arastirma ve laboratuar deneylerinden dizayn ve projelendirme konularina kadar her kapsamda mühendislik hizmeti vermektedir. Firmamiz vermis oldugu proje ve mühendislik hizmetleri ile müsterilerinin ihtiyacina ve çevresel amaca uygun çözümler sunmaktadir.
 
 DANISMANLIK:
 
 Doruk Su arıtma, sunmus oldugu danismanlik hizmetleri ile müsterilerinin çevre yatirimlarinin, akilci, kalici ve verimli olmasini saglamaktadir.
 
 UYGULAMA ve TAAHHÜT
 
 Doruk Su arıtma , uygulamasini yapmis oldugu sistemleri teknoloji, isletme teknigi, saha kosullari, maliyet analizleri ve müsteri tercihini dikkate alarak tasarlanmaktadir. Çevre teknolojileri alaninda kaliteli isçilik malzeme kullanimi ile uzun ömürlü ve ekonomik sistemler kurmaktadir.
 
 
 
 SATIS SONRASI HIZMETLER ve TEKNIK SERVIS:
 
 Doruk Su arıtma, kurmus oldugu sistemler için isletme ve bakim talimatlarinin hazirlanmasi, personel egitimi, periyodik bakim, servis ve yedek parça temini gibi tüm satis sonrasi hizmetleri vermektedir. Montaji yapilan sistemlerin periyodik bakimlari bilgisayar programlari ile takip edilerek müsteriye zamaninda haber verilmekte ve konusunda egitim almis, deneyimli teknik personel tarafindan bu hizmetler gerçeklestirilmektedir.
 
 
 
HIZMET SAGLADIGIMIZ BASLICA KATEGORILER SU ARITIMI
 
 Doruk Su arıtma, Içme ve kullanma amaçli su aritimi: Konutlar, Apartmanlar, Oteller, Hastaneler, Villalar, Turistik Tesisler, Laboratuarlar, Okullar, Spor Tesisleri, Diyaliz Merkezleri Toplu Konutlar, Çiftlikler, Oto Yikama, Siteler, Çamasirhaneler, Köy, Belde, Belediye ve Kentsel aritim ve daha fazlasi..
 
 
                        Doruk Su Arıtma bir AQUATEK SU ARITMA Markasıdır..                         
 
Aquatek Su Arıtma Teknolojisi 
 
Aquatek Su Arıtma Sistemleri
 
 Aquatek Su Arıtma Cihazları
 
Aquatek Su Arıtma Teknik SERVİS
 
Aquatek Su Arıtma Filitre Değişimi
 
Aquatek Su Arıtma Teknik Destek
 
Aquatek Su Arıtma Kimyasalları
 
 
 
su arıtma cihazı, su arıtma cihazları, su arıtma, arıtma cihazı, arıtma cihazları, su arıtımı, aquatek su arıtma, aquatek su arıtma cihazı, aquatek su arıtma cihazları, aquatek su arıtma cihazı fiyatları, su kimyasalları,su teknik servis, su filitre değişimi,aquatek filitre seti